Prezent dla miłośnika książek

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to znaczy, że wśród Twoich bliskich jest miłośnik książek. Sprawdź moją ciekawą propozycje prezentową dla niego.

Koszulka – prezent dla miłośnika książek

Koszulka z napisem – odpowiednim napisem, z pewnością będzie uniwersalnym prezentem na każdą okazję. Zawsze chcemy kupić jakiś fajny upominek Nie raz chcemy, a każdemu {mogą skończyć||przecież kończą} się kiedyś pomysły. W jakie miejsce warto wybrać się po inspiracje na prezent? Internet jest odpowiedzią na każde zapytanie. Jeżeli już jesteś na mojej stronie, to lepiej trafić nie mogłeś. Z chęcią podzielę się nie tylko moim typem prezentu, ale też zachęcę do możliwość zamówienia niepowtarzalnego, ręcznie robionego prezentu.

NAJWIEKSZY
MILOSNIK KSIAZEK

 

Dlaczego takie prezenty

Grafika powyżej obrazuje jeden z podstawowych projektów na koszulkę, które mam przyjemność wykonywać. Ten powinien bardzo dobrze się sprawdzić i ucieszyć każdego, kto zostanie obdarowany takim prezentem. Jeszcze wahasz się czy zamówić prezenty? Sprawdź na co możesz liczyć decydując się na moją propozycję prezentową:

  • personalizowane produkty – dopasowane do każdego
  • polskie, wysokiej jakości produkty
  • produkt handmade – niepowtarzalny
  • łatwy i przyjemny kontakt ze sprzedającym 🙂
  • profesjonalizm i staranne podejście do każdego zlecenia

 

realizacje z facebooka

Okazje prezentowe – zamów wcześniej!

Czas szybko leci, a w ciągu roku znajdziecie bardzo dużo okazji, na które trzeba będzie kupić idealny prezent dla miłośników książek. Na początku warto wspomnieć o święcie jakim są urodziny i w ten dzień koniecznie należy już coś kupić. Może przeglądając kalendarz uda się wam znaleźć nawet specjalny dzień – dzień miłośnika książek, na pewno warto to sprawdzić. Z pewnością natrafią się również i inne okazje jak np. parapetówka, zdanie ważnego egzaminu, ukończenie szkoły. Koszulka w formie prezentu może być idealnym upominkiem właśnie na takie dni.

Na pewno zdarzyło się wam kupować prezenty na ostatni moment i przez to nie są one najbardziej przemyślane. Czasem mamy genialny pomysł na prezent, jednak nie możemy tego znaleźć nigdzie stacjonarnie. Wybierając zakupy online należy wziąć pod uwagę czas dostawy, więc jeżeli macie zamiar dostać wybrany przez was wymarzony prezent drugiego dnia to zakupy online nie wchodzą w grę. Namawiam do dobrego przygotowania się do zakupów prezentowych i składania zamówień znacznie wcześniej.

Znajomy miłośnik książek – co kupić na prezent?

Nie raz znaleziecie prezentów, które się spodobają to nie lada wyzwanie. Jednak w tym przypadku może wyglądać to zupełnie inaczej. Ktoś kto ma hobby, ciekawe zainteresowanie, na pewno jest osobą, której łatwo będzie kupić doskonały upominek. Można przecież kupić coś związanego z książkami – każdy to z pewnością doceni. Jednak tak samo jak pomóc, tak może to tylko utrudnić takie zakupy. Jedną z opcji może być wgłębienie się w pasję zainteresowanego i zakup czegoś już typowo z nią związanego. Mogą to być tematyczne gadżety, takie, które znajdziecie praktycznie w każdym sklepie. Prosty sposób na takie zakupy, to wybór czegoś co się z pewnością przyda. Z drugiej strony można kupić coś co już miłośnik książek posiada, lub sam by nie kupił sobie tej rzeczy – w końcu zna się od nas lepiej na tym na czym spędza tak wiele swojego wolnego czasu. Z drugiej strony mamy do wyboru upominki takie jak kubki, długopisy, smycze i wiele innych personalizowanych przedmiotów. Tu zdecydowanie koszulki prezentowe wyróżniają się na tle innych i na pewno taki podarunek będzie strzałem w 10!

koszulka z jeleniem

produkt z Polski

Wszystkie koszulki jakie oferuje mój sklep, są w pełni polskim produktem. Nawiązałam współpracę z polską szwalnią, która szyje koszulki według mojego projektu. Następnie napis czy też ewentualnie elementy graficzne wykonuje rękodzielnik z Polski! Sprawdź piękne propozycje koszulek w mojej ofercie!

 

koszulka friends forever