Prezent dla miłośnika tenisa

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to znaczy, że wśród Twoich znajomych jest miłośnik tenisa. Zapoznaj się z moimi propozycjami prezentowymi dla niego.

Koszulka – prezent dla miłośnika tenisa

Koszulka z napisem – personalizowanym napisem, na pewno jest uniwersalnym prezentem na każdą okazję. Staramy się kupić trafiony prezent, a każdemu {mogą skończyć||przecież kończą} się kiedyś pomysły. Gdzie warto zatem udać się po inspiracje na prezent? Do internetu oczywiście. Jeżeli już jesteś na mojej stronie, to lepiej trafić nie mogłeś. Z chęcią podzielę się nie tylko moim pomysłem, ale też zachęcę do możliwość zamówienia oryginalnego, ręcznie robionego prezentu.

NAJWIEKSZY
MILOSNIK TENISA

 

Dlaczego takie prezenty

Powyższa grafika obrazuje jeden z podstawowych projektów koszulek, które mam przyjemność wykonywać. Wybierając taki wzór, możesz być pewny zadowolenia ze strony drugiej osoby. Zastanawiasz się czy warto złożyć u mnie zamówienie? Sprawdź na co możesz liczyć decydując się na moją propozycję prezentową:

  • personalizowane produkty – dopasowane do każdego
  • polskie, wysokiej jakości prezenty
  • upominek handmade – niepowtarzalny
  • łatwy i przyjemny kontakt ze sprzedającym 🙂
  • profesjonalne podejście do każdego ze zleceń

 

realizacje z facebooka

Okazje prezentowe – zamów wcześniej!

Czas szybko leci, a w ciągu roku znajdziecie bardzo dużo okazji, na które trzeba będzie kupić idealny prezent dla miłośników tenisa. Na początku warto powiedzieć o święcie jakim są urodziny i w ten dzień koniecznie wypada już coś kupić. Może w kalendarzu uda się wam odnaleźć nawet specjalny dzień – dzień miłośnika tenisa, na pewno warto to sprawdzić. Z pewnością natrafią się również i inne okazje jak parapetówka, zdanie ważnego egzaminu, ukończenie szkoły. Prezent w formie koszulki może być perfekcyjnym upominkiem właśnie na taki dzień.

Sporo osób kupuje prezenty na ostatni moment i przez to nie są one niestety przemyślane. Czasem mamy genialny pomysł na prezent, jednak nie możemy tego znaleźć nigdzie stacjonarnie. Wybierając zakupy online należy wziąć pod uwagę czas dostawy, więc jeżeli macie zamiar dostać wybrany przez was wymarzony prezent na drugi dzień to zakupy online nie wchodzą w grę. Namawiam do dobrego przygotowania się do zakupów prezentowych i składania zamówień zdecydowanie wcześniej.

Znajomy miłośnik tenisa – jaki prezent dla niego wybrać?

Nie raz znaleziecie prezentów, które się spodobają to nie lada wyzwanie. Jednak w tym przypadku może wyglądać to zupełnie inaczej. Ktoś posiadający hobby, ciekawe zainteresowanie, na pewno jest osobą, której łatwo będzie kupić doskonały prezent. Można przecież kupić coś związanego z tenisem – każdy to z pewnością doceni. Jednak tak samo jak pomóc, tak może to tylko przeszkodzić w zakupach. Proponowanym rozwiązaniem może być zagłębienie się w pasję takiej osoby i zakup prezentu już konkretnie z nią związanego. Mogą to być tematyczne gadżety, takie, które znajdziecie praktycznie w każdym sklepie. Prosty sposób na takie zakupy, to wybór czegoś co się z pewnością przyda. Tu jednak można kupić coś co już miłośnik tenisa ma w posiadaniu, lub sam by nie kupił sobie tej rzeczy – w końcu zna się od nas lepiej na tym co uwielbia. Z drugiej strony mamy do wyboru upominki typu kubki, długopisy, smycze i inne personalizowane przedmioty. Tu zdecydowanie koszulki prezentowe wyróżniają się na tle konkurencji i na pewno taki podarunek będzie strzałem w 10!

koszulka z jeleniem

produkt z Polski

Wszystkie koszulki jakie oferuje mój sklep, są 100% polskim produktem. Współpracuję z polską szwalnią, która produkuje koszulki według mojego własnego projektu. Następnie napis lub elementy graficzne wykonuje rękodzielnik z Polski! Sprawdź piękne propozycje koszulek w mojej ofercie!

 

koszulka friends forever