Prezent dla miłośnika whisky

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to znaczy, że wśród Twoich bliskich jest miłośnik whisky. Sprawdź moją ciekawą propozycje prezentową dla niego.

Koszulka – prezent dla miłośnika whisky

Koszulka z napisem – specjalnym napisem, na pewno jest uniwersalnym prezentem na każdą okazję. Zawsze chcemy kupić jakiś fajny upominek Nie raz chcemy, a każdemu {mogą skończyć||przecież kończą} się kiedyś pomysły. W jakie miejsce warto wybrać się po inspiracje prezentowe? Internet jest odpowiedzią na każde zapytanie. Jeżeli już jesteś na mojej stronie, to lepiej trafić nie mogłeś. Z przyjemnością podzielę się nie tylko moim rozwiązaniem, ale też dam Ci możliwość zamówienia oryginalnego, ręcznie robionego prezentu.

NAJWIEKSZY
MILOSNIK WHISKY

 

Dlaczego takie prezenty

Powyższa grafika obrazuje jeden z podstawowych projektów koszulek, które mam przyjemność wykonywać. Ten z pewnością bardzo dobrze się sprawdzi i ucieszy każdego, kto zostanie obdarowany takim prezentem. Jeszcze wahasz się czy zamówić prezenty? Sprawdź na co możesz liczyć decydując się na moją propozycję prezentową:

  • personalizowane produkty – (można dopasować je do każdej osoby)
  • polskie, wysokiej jakości produkty
  • produkt handmade – niepowtarzalny
  • zamówienie w przyjemnej atmosferze
  • profesjonalne podejście do każdego ze zleceń

 

realizacje z facebooka

Okazje prezentowe – bądź o krok do przodu!

Czas szybko mija, a w ciągu roku można znaleźć bardzo dużo okazji, na które trzeba będzie kupić idealny prezent dla miłośników whisky. Najbardziej oczywistą są urodziny i w ten dzień obowiązkowo wypada już coś kupić. Może przeglądając kalendarz uda się wam znaleźć nawet specjalny dzień – dzień miłośnika whisky, na pewno warto to sprawdzić. Z pewnością natrafią się również i inne okazje jak np. parapetówka, zdanie ważnego egzaminu, ukończenie szkoły. Koszulka w formie prezentu może być znakomitym upominkiem właśnie na takie dni.

Wiele osób kupuje prezenty na ostatnią chwilę i przez to nie są one niestety przemyślane. Czasem chcemy kupić coś wyjątkowego i nie możemy tego znaleźć nigdzie stacjonarnie. Wybierając zakupy online należy wziąć pod uwagę oczekiwanie na dostawę, więc jeżeli macie zamiar dostać wybrany przez was wymarzony prezent drugiego dnia to zakupy online nie wchodzą w grę. Namawiam do dobrego przygotowania się do zakupów prezentowych i składania zamówień znacznie wcześniej.

Znajomy miłośnik whisky – co kupić na prezent?

Nie raz znaleziecie prezentów, które się spodobają to nie lada wyzwanie. Jednak w tym przypadku może wyglądać to zupełnie inaczej. Ktoś kto ma hobby, ciekawe zainteresowanie, na pewno jest osobą, której łatwo będzie kupić doskonały prezent. Można przecież kupić coś związanego z whisky – każdy to z pewnością doceni. Jednak tak samo jak pomóc, tak może to tylko utrudnić takie zakupy. Proponowanym rozwiązaniem może być wgłębienie się w pasję zainteresowanego i zakup czegoś już typowo z nią związanego. Mogą to być tematyczne gadżety, takie, które znajdziecie praktycznie w każdym sklepie. Prosty sposób na takie zakupy, to wybór czegoś co się z pewnością przyda. Tu jednak można kupić coś co już miłośnik whisky posiada, lub sam by nie kupił sobie czegoś takiego – w końcu zna się od nas lepiej na tym co uwielbia. Z drugiej strony mamy do wyboru upominki takie jak kubki, długopisy, smycze i inne personalizowane przedmioty. Tu zdecydowanie koszulki prezentowe wyróżniają się na tle innych i na pewno taki podarunek będzie strzałem w 10!

koszulka z jeleniem

Polskie produkty

Każda z koszulek jakie oferuje mój sklep, są w pełni polskim produktem. Nawiązałam współpracę z polską szwalnią, która wytwarza koszulki według mojego własnego projektu. Następnie napis czy też ewentualnie elementy graficzne wykonuje rękodzielnik z Polski! Sprawdź piękne propozycje koszulek w mojej ofercie!

 

koszulka friends forever